Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

billin ilkleri

billin ilkleri Empty billin ilkleri

Mesaj  LaLuNa*zZ ! Çarş. Nis. 09, 2008 11:16 am

İlk öpücük :

Tom'la aynı kızla oldu , yani bizim şehrimizin civarındaki tek tatlı kız . Ve aynı onun gibi bende bundan nefret ettim . Sanırım kimse ilk öpücük konusunda güzel bir anı saklamıyor , ben böyle bir izlenim edindim .

İlk Kız Arkadaşın :

İlk öpücüğümden az zaman sonra karşılaştım onunla . Benden daha büyük bir kızdı ve birkaç ay birlikte olduk .

İlk Sefer :

Bu konuşmamayı tercih ettiğim çok özel bir şey .

İlk Sigaran :

Bu da Tom'laydı . Sanırım 10 yaşlarındaydık . Sigara içmek için ormanın içine saklanmıştık . Tütün ve dumanın tadından iğrenmiştik bu yüzden bu deneyimi bir daha hiç tekrarlamadık

İlk Polis Olayın :

O gün kesinlikle sağduyu bölümünde bir eksiğim vardı ve tabii özellikle şans konusunda . Tom ve birkaç arkadaşı onlar “Poliss , Poliss” diye bağırarak koşarken farkettim ve onlara katıldım (ahh salağım benim yaa ) Panik tarafından ele geçirilince nedenini bile bilmeden bende onlarla kaçmaya başladım . Ve Polisin yakaladığı ben oldum . Daha sonra öğrendim ki bir parkın güzel bir yerinde ateş yakmışlardı . Ailem beni komiserlikten almaya geldi ve hiçbir şeyden yükümlü tutulmadım .

Kızlarda öğrenmek istediğin bir sır :

Neden hep tuvalete iki kişi gittiklerini anlamıyorum

Bir kızda ilk baktığın yer :

Gözler

En son hüzünlendiğin zaman :

Noel tatili sırasında . Halk ve fanlar beni özlüyordu .
LaLuNa*zZ !
LaLuNa*zZ !
**Admin**
**Admin**

https://thfansclub.yetkinforum.com

- Similar topics