Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tatilllll........

tatilllll........ Empty tatilllll........

Mesaj  LaLuNa*zZ ! Çarş. Nis. 09, 2008 11:20 am

Senin için uygun bir yaz :

Hemen özgürlüğü ve arkadaşlar arasındaki coşkunlukları düşünüyorum . Güneşi , denizi ve hatırlanacak kafa bulmaları da tabii ...

En iyi Tatil Anın :

Tom ve arkadaşlarımla tüm Almanya'da seyahat ettiğim o yaz . Tatil için treni kullanmak çok avantajlıydı , sadece tek bir biletle tüm Almanya'da dolaşmanıza olanak sağlıyor . Trenden trene atlayarak eğlenmiştik , gittikleri yönü bile bilmeden ... O şekilde mutluyduk , aylak aylak elimizdeki bira şişeleriyle dolaşarak ..

En Kötü Yaz Anın :

9 yaşındayken annemiz Tom ve beni yaz kamplarından birine yollamıştı , gerçek bir kabustu ! 2 hafta boyunca berbat bir şekilde rahatsız olan ve su alan o çadırlarda kamp yapmıştık . Gerçekten tüyler ürpertici bir anı saklıyorum ben . Beni tekrar bir çadırda uyumaya ikna edecek kız ya da erkek daha anasının karnından doğmadı . Gerçekten kamp yapmaktan nefret ediyorum .

İdeal rahatlama Programın :

Tom ve en iyi arkadaşlarımızla , kendimizi dünyanın ucundaki güneşli bir adada hayal edebiliyorum . Sabahın ilk ışıklarına kadar , dünyayı tekrar yaratmak için plajda sarhoş olduğumuz gecelerle birlikte ...
Favori Yerin :

Her zaman için Bahamalar'daki ya da Karayipler'deki cennet gibi bir adayı hayal etmişimdir . Başka bir türde ise , New York'u keşfetmeye aynı derecede ihtiyacım var .
LaLuNa*zZ !
LaLuNa*zZ !
**Admin**
**Admin**

https://thfansclub.yetkinforum.com