Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tom için uygun yaz

tom için uygun yaz Empty tom için uygun yaz

Mesaj  LaLuNa*zZ ! Çarş. Nis. 09, 2008 11:50 am

Senin için uygun bir yaz :

<< Dünyanın ucunda bir ada , sarı kumların olduğu bir plaj , turkuaz bir su , kurşun gibi bir güneş ve uzun öğle uykuları >>

En İyi Tatil Hatıran :

<< İspanya'daki bir klüpte geçirdiğim ölümsüz anımı hala saklıyorum . Böyle bir yerde ardı arkası kesilmeyen bir sürü güzel kız olur , e böylecede ilginç karşılaşmalara fırsat çıkar . Mekana geldiğimde deli gibi olmuştum , kafamı nereye vereceğimi bilemeyecek bir durumdaydım Her bir şekilde iyi vakit geçirmenin garanti olduğu bir tatil yerine gelmek harika

En kötü Tatil hatıran :

<< Gerçekten kötü bir tatil anım yok , her zaman tatile çıkmamış olsak bile kendimi havuzda ya da gölde eğlendirirdim . Her şekilde hepsi okula gitmekten iyiydi . [gülümser] Gerçekten kötü bir anı ? Sadece mecburen birkaç kere katıldığım o yeşil sınıfları düşünebiliyorum . Kamp yapmaktan nefret ederdim , özellikle de bize bikinisiyle eşlik eden hocayı görmekten ... Çok çirkindi ve onu mayoyla görmek sırtımdaki tüylerin ürpermesine yol açıyordu Neden bilmiyorum ama bu kabus gibi görüntüyü hala aklımda saklıyorum .

deal gevşeme Programın :

<< Hayalimdeki tatil kesinlikle arkadaşlarımla bir adada geçiyor . İşte akşam uyumadan önce hayal etmeyi sevdiğim senaryo : Bizi görüyorum : arkadaşlarım ve ben , saati 100'e jet ski yarışı yapıyoruz , her seferinde tabii ki kazandığım yarışlar . Bu heyecan verici su aktivitelerinden sonra , hemen ardından Olsen ikizlerinin bana katıldığı kumsala sere serpe uzanıyorum . Kibarca sırtıma güneş kremi sürmeyi teklif ediyorlar . Gerisini sizin hayal gücünüze bırakıyorum ...
LaLuNa*zZ !
LaLuNa*zZ !
**Admin**
**Admin**

https://thfansclub.yetkinforum.com