Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

georegeyle ropörtajj

georegeyle ropörtajj Empty georegeyle ropörtajj

Mesaj  LaLuNa*zZ ! Cuma Nis. 11, 2008 10:03 pm

Kendini gurub - babasi olarak hissediyormusun?
Georg: Yoo. Zaten sadece 2 yil arada var, ikizlerle. Muhakkak onlar sacma sapan konustuklari anlar vardir, ve benimde canim istemiyor olabilir, ama bu beni o kadar da rahatsiz etmiyor. Dördümüz aramizda ayni oluyoruz, farksiz 16 imi, veya 18 mi.

Bu yil federal parlamentoda oy verebildin. Bu senin icin cok önemli bir konu mu?
Georg: Cok önemli. Öyle, oy vermeyen insanlardan, ve sonunda, sikayetci olmalari, mesala sag bir parti parlamentoya girdi diye.. öyle seylerden nefret ederim.

Bati almanlar ve dogu almanlar senin icin fark ediyormu?
Georg: Böyle birsey bölmeyi igrenc buluyorum. Yeniden birlesme 1990 senesinde olmus, bu uzun bir zaman bu yana kadar. Kendim icin, ve tanidigim insanlara kesin bir konu olmaz, batili mi olman, yada dogulumuzun diye. Hepimiz yinede almaniz.

Bir kac seneler geriye bakalim... Senin kafanda en kuvetli kalan cocuklugunda hatirladigin sey neydir?
Georg: Üc dört yasindaydim sanirim. Halle de büyüdüm, ve orda agiclarda cok kargalar vardi. Cocuk yatagimdan itibaren karga sürüleri görüyordum. Gözlerimin önü hep siyah oluyordu, ve korkmaya basliyordum.

"Gegen meinen Willen" (Isteyim den karsi) adli sarkinizda anne baba ayriligi söz konusu. Senin veli'lerinde ayri...
Georg: Evet, ben annem'le büyüdüm ve biraz sıkı ama yinede güzel yetistirildim. Babama kontagim uzun zamandir beri yok.

Bir kizda, ilk aklina gelen neydir?
Georg: Onunla birlikte iyi konusabilmen. Hemende herseye 'evet' ve 'tamam' demiyecek. Kendi düsündüklerini anlatirsa, daha ilginc oluyor. Ve tabiki grubum benim hayatimda suan önden yürümesini kabul etmesi gerek.

Hayat felsefen "Hayalini yasa!" Bununla tamamiyle ne demek istiyorsun?
Georg: Bir dünya gezisi yapmak, cok sey görmek, duymak. Bu inanilmaz esinler

Seni ve gurubunu büyük, carpan sehirler otel leriyle birlikte hayran birakiyor. Ve bundan dolayida adiniz "Tokio Hotel"
Georg: Sahane kulaga geliyor, isim bence. Elbette "Berlinin ara verme ciftligi" de koyabilirdik adimizi, ama bu hic de seksi degil.
LaLuNa*zZ !
LaLuNa*zZ !
**Admin**
**Admin**

https://thfansclub.yetkinforum.com

- Similar topics